Yurtdışında Eğitim

YURT DIŞI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

Uluslararası Yabancı Diller Kurumu faaliyette bulunduğu bölgelerdeki insanlarımıza  bu hizmet alanında  yıllardır hizmet vermektedir. Yurt dışı Eğitim denince akla bir çok şey gelmekle beraber ana başlıklar altında toplayacak olursa karşımıza şu statüler çıkmaktadır;

*Yurt dışında  Yabacı  Dil Eğitimi almak,

*Yurt dışında Kolej Okumak,

*Yurt dışında Üniversite Okuma,

*Yurt Dışında Yüksek Lisans yapma,

*Yurt dışında Akademik çalışmalar yapma,

*Yurt dışında Staj yapmak

Kurumumuz  zikretmiş olduğumuz bu başlıklardan herhangi bir tanesinde faaliyet göstermek isteyip de kendisine müracaat eden insanlarımıza hem kendi bünyesindeki birimleriyle hemde gerek yurt içi gerekse yurt dışı partnerleriyle hizmet vermektedir.

Yurt dışı programlarında insanlarımızı bekleyen birçok alternatifler bulunmaktadır.Bu programlar aşağı yukarı birçok Dünya ülkesinde bulunmakla beraber Türkiye’den gidecek olan insanlarımız ağırlıklı olarak şu ülkelerdeki programları tercih etmektedirler;

İNGİLİZCE’DE

İngiltere

Kanada

Amerika

Avusturalya

Malta adaları

Güney Afrika

ALMANCA’DA

Almanya

Avusturya

Kurumumuz faaliyette bulunduğu bölgelerdeki insanlarımızdan talep gelmesi durumunda üstte zikredilen tüm ülkelerle ilgili çalışmalar yapabilecek durumdadır.

Ayrıca talep doğrultusunda grup oluşturularak  bu eğitimlere toplu katılımlarda sağlanabilmektedir.Hususiyle İngiltere’de Marathon Dil Okullarının Yaz Kurslarına rağbet çok fazla olmaktadır.

Translate »