İngilizce

Uluslararası Yabancı Diller Kurumu, Türkiye’deki hususi ile Anadolu’daki yabancı dil eğitimi konusundaki eksikleri fark edip bunu iyileştirmeyi kendisine amaç edinen, başarılarla dolu, öncü ve örnek bir eğitim kurumudur.

Liseli Öğrencilerimize İngilizce hususunda  gerek okul müfredatına paralel gerekse Genel İngilizce Müfredatında eğitimler verilmektedir.Ders gün ve saatleri öğrencilerin okul saatlerine göre hafta içi gündüz veya akşam ,hafta sonu gündüz veya akşam saatleri olarak ayarlanabilmektedir.

Sınıflar min. 6 max.12 kişi arasında oluşturulmaktadır.İstek doğrultusunda birebir özel dersler yapılabilirken 3-6 kişilik VIP Eğitim imkanıda sunulmaktadır.

 

 Neden Uluslararası Yabancı Diller Kurumu ?

Uluslararası Yabancı Diller Kurumu, kuruluşundan bu yana alanında uzman kadrosu, daha fazla ders saati, ders dışı aktiviteleri ve ek dersleri ile kaliteli bir eğitim vermektedir.Hem yabancı hem Türk eğitmenlerimiz alanında uzman ve yıllardır kurumumuzla çalışan eğitimcilerdir. İngilizce kursu denince akla ilk gelen kurum olan Uluslararası Yabancı Diller Kurumu, öğrencilerine ana ders dışında ekstra aktiviteler sunar. Uluslararası Yabancı Diller Kurumunda, anlayamadığınız bir dil bilgisi konusunda veya eksik kaldığınızı düşündüğünüz herhangi bir alanda bire bir ek ders alma imkanına sahipsiniz. Bu sayede dil eğitiminiz sadece gramer alanında değil; aynı zamanda konuşma, anlama,yazma ve dinleme alanlarında da geliştirilmiş olur.

 

Translate »