Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Uluslararası Yabancı Diller Kurumu, Uluslararası standartlarda İngilizce, Almanca ve Arapça eğitim vermektedir. İngilizce başta olmak üzere Almanca ve Arapça eğitimde de yüksek standartlı programlarla, nitelikli yabancı dil eğitiminin/öğreniminin toplumun farklı katmanlarına ulaşmasını sağlamaktadır.

UYDK eğitim programları ile öğrenciler sadece dil ve dil bilgisini öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda pratik olarak da kullanabilirler. Öğrenciye verilen ödevler ve ek derslerle adaylara öğrendiklerini özümsemeleri sağlanır.

Kurumumuzda IELTS ,TOEFL, YDS, LYS-5, YÖKDİL  sınavlarına yönelik programlar uygulanmaktadır. Bu sınavlara yönelik eğitim alan öğrencilerimiz girdikleri sınavlarda başarılı olmaktadır.  IELTS ve TOEFL sınavlarının YÖK tarafından YDS ile eş değerliklerinin kabul edilmesiyle bu sınavlar günümüzde daha popüler hale gelmiştir.

Bu eğitimlere ek olarak, aralarında Zeka Oyunları, TÖMER kursu, YÖS, Açık Öğretim, Lise ve Dengi Okul Mezunları için Matematik dersleri, Etkin Hızlı Okuma, Bilgisayar İşletmenliği, Girişimcilik kursu, Öğrenci Barınma Hizmetleri Yöneticiliği kursunun da bulunduğu pek çok alanda öğrenim görme fırsatı sunmaktadır.

Bu alanlarda eğitim hedefleriniz için her zaman yakınlarınızda bir yerlerde olacağımızı unutmayın!


Misyonumuz

Öğrenci memnuniyetini ön planda tutan bir bakış açısıyla, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve bu teknolojileri eğitim süreci içerisinde dahil etmek,

Öğrencilerimize ve personelimize karşılıklı güven ve saygıya dayalı sıcak bir ortam sağlamak,

Etkin bir dil eğitimi hizmeti vererek, çevremizde yaşayanların kariyer yapmalarına ve dünyaya açılmalarına kolaylık sağlamaktır.

Vizyonumuz

Ulusal düzeyde yabancı dil eğitim hizmetleri veren kuruluşlar arasında kaliteli hizmet, kültürel ortam ve öğrenci memnuniyetini sağlama konusunda saygıdeğer bir konumda yer almaktır.

İdari Kadro

Mehmet Kırlı

Kurucu Genel Müdür

Meltem KOÇAK

Türkçe Öğretmeni
Translate »